KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614280
nr 1361 4280
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Interiör, Signerad. Olja på duk, 32x40 cm
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:41:48
23/11 19:40:27